top of page
מאמן כושר אישי בנתניה

יתרונות באימון עם

מאמן כושר אישי

בשנים האחרונות הצורך במאמן כושר אישי הולך וגובר. בעבר, אנשים לא היו צריכים כל כך לעשות פעילות גופנית, מאחר והעבודות שלהם היו הרבה יותר פיזיות. בימינו אנו, מרבית האנשים עובדים בעבודות משרדיות ובקושי מפעילים את גופם במהלך היום. לכן, הם חייבים להתאמן בשעות הפנאי
כדי לשמור על כושר ואורח חיים בריא. מאמן כושר אישי יכול להכווין ולשפר משמעותית את הביצועים ועמידה ביעדים.

2017-12-30 14.05.15.jpg

היתרונות המרכזים בלקיחת

מאמן כושר אישי הם:

מוטיבציה:

מאמן כושר יכול לדרבן אותך, לעודד, לתמוך ולגרום לך לצאת מהבית או לקום מהספה. בנוסף, מאמן בונה תוכנית עבודה, עוזר להגיע ליעדים וחוגג איתך ברגע השגת המטרה.

עקביות:

מאמן כושר אישי עוזר לשמור על תכנית אימונים קבועה. מה שעוזר לשים את התירוצים בצד ולא לוותר על אימונים. יתרה מכך, ברגע שאתה קובע עם מאמן כושר אז יש לך יום ושעה קבועים ואז פחות נעים לבטל אימון.

דיוק:

ישנם שיטות אימון שונות ומגוונות, דבר היוצר בלבול בקרב הרבה מתאמנים חדשים. המידע הזמין ברשת לא תמיד מדויק, ולעיתים אף סובל משיווק יתר שלא תמיד מתאים למתאמן. מאמן כושר אישי יכול לעשות סדר בבלאגן ולבחור את שיטת האימון היעילה ביותר ונכונה לכל מתאמן. לדוגמא TRX הוא אביזר ולא סוג אימון.

2017-12-30 14.11.01.jpg

ביטחון:

חדר הכושר יכול להיות מאיים ומלחיץ, ישנם הרבה מכשירים, משקולות וציוד, אך לא הרבה מידע איך ומה לעשות בכל תרגיל. אימון עם מאמן יכול לגרום לסביבה הזאת להיות הרבה יותר נעימה, בין אם האימון בחוץ או בחדר הכושר.

מניעת פציעות:

אימון כושר בצורה לא נכונה יכולה להזיק לגוף. ישנם סיכויים טובים להיפצע מאימון גופני לא נכון. בין אם זו פציעה של עומס יתר מתנועה לא נכונה, או פציעת שימוש יתר, כמו דלקות כתוצאה מחוסר מנוחה וחוסר ניתוח עומסים. מאמן כושר אישי יכול למנוע את מרבית הפציעות הללו על ידי בקרת אימונים נכונה.

יחס אישי:

כל אחד מגיב אחרת לאימון גופני, מאמן כושר אישי טוב יכול להתאים את האימון לפי משתנים רבים: העדפות, רמה, יכולת, מגבלה ומטרות המתאמן. כל אימון בנוי בצורה הדרגתית ונוחה שהגוף יוכל לעמוד בו. המאמן עוזר גם בשיפור הטכניקה, תוך כדי שהוא מוודא שכל התנועות מבוצעות בצורה נכונה.

ספציפיות:

עם מאמן כושר אישי אפשר להתמקד ביעדי ספורט ספציפים. למשל, אם המטרה היא לרוץ מרחק מסויים בקצב ספציפי, אז המאמן ידע בדיוק איזה שלב כדאי לעשות ומתי. או אם המטרה היא ללמוד סגנון שחייה מסויים.
או אימון לילד שצריך לשפר את הבעיטות שלו בכדורגל.

יונתן ארנון מאמן כושר

בעיה רפואית:

אימון גופני יכול מאוד לעזור בשיפור היכולת הגופנית, כגון, שיפור הבריאות של חולי סכרת, הפחתת סיכוי למחלות לב ושיפור מערכת הריאה לחולי אסטמה. אומנם, אימון עצמי עם בעיה רפואית הוא מסוכן ודורש הכוונה ספציפית. אך, מאמן מוסמך עם הרבה ידע וניסיון יכול לעזור בכך.

אימון מותאם גיל:

ילדים צריכים אימון שונה ממבוגרים ומבוגרים צריכים אימון שונה מקשישים. לכל גיל יש את ההתאמות שלו, את החולשות והחוזקות שלו, למשל עם ילדים כדאי לעבוד הרבה על קואורדינציה ואצל קשישים כדאי לשפר את השיווי משקל והגמישות. מאמן אישי יכול לדעת להתאים אימון לכל גיל.

כיף:

תמיד כיף יותר להתאמן עם עוד אדם, מאשר לבד. שמגיעים לתוצאות אז שמחים יחד, יש עם מי להתייעץ ומי שיתן עידוד. במהלך האימונים עם מאמן כושר אישי אפשר גם לדבר במנוחות והאימון עובר בצורה נעימה ומהירה יותר.

אני מאמן כושר אישי בנתניה, רעננה, כפר סבא והרצליה.

רוצה ליהנות מכל היתרונות

השאר פרטים ונצא לדרך חדשה:

תודה אצור איתך קשר בהקדם

bottom of page